جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

درباره سایت

  مجله خبری گیمیتیو:

  در این سایت من قصد دارم آموزش و اخبار و چیزهایی مثل این برای تکنولوژی های جدید و بازی های خوب و جدید و ترفند های موبایل و کامپیوتر را بذارم.

  من خبر خوبی برای شما دارم برای بروز بودن از مقالات ما در تلگرام با زدن @Gamitiobot و یا با کلیک بر رو این لینک به تلگرام رفته و عضو بات ما باشید و برای استفاده از امکانات سایت و دیدن مطالب سایت به صورت کامل در سایت ما وارد gamitio.r98.ir/register شوید عضو سایت ما شوید و از امکانات سایت استفاده نمایید.

  اگر درخواستی هم دارید به sina.fesahati@gmail.com ایمیل و یا در زیر مطالب نظر خود را بنویسید.

  نکته:

    http://gamitio.r98.ir/ سایت رسمی مجله اینترنتی گیمیتیو است و برای گذاشتن مطالب و مقاله نویسی است و سایت رسمی دوم یعنی:gamitio.cf برای آپلود فایل برای شما ساخته شده است و هیچ مقاله ای در آن نوشته نمیشود یعنی اگر شما به سایت دوم ما بروید فقط یک مقاله اول میبینید و فایل ها در Storage آن ذخیره میشود یعنی اگر در لینک دانلود http://gamitio.cf/download.zip دیدید فکر نکنید که این یک سایت کپی شده و یک سایت فرعی از سایت دیگر برای سودجویی است و در سایت دوم هم همین درباره سایت نوشته شده است. ولینک این مطلب در سایت دوم برابر است با:http://gamitio.cf/2015/07/10/%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ 


  مجله اینترنتی گیمیتیو
  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 19 شهريور 1394
  منبع
  برچسب ها : سایت ,gamitio ,یعنی ,مقاله ,مطالب ,گیمیتیو ,درباره سایت ,اینترنتی گیمیتیو ,سایت رسمی ,امکانات سایت ,
  درباره سایت

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر